Nie da się ukryć, że piękne, zadbane paznokcie to jeden z najważniejszych atrybutów kobiecości. Zarówno te, pomalowane na jakiś kolor, jak i bezbarwne, obok ubrań, dodatków, makijażu i fryzury stanowią istotny element wizerunku. Wobec tego, nie dziwi, że coraz więcej z nas decyduje się na regularne wizyty u manikiurzystek lub zakup niezbędnego sprzętu i akcesoriów do samodzielnej stylizacji paznokci hybrydowych. Decydując się na manicure hybrydowy bądź też żelowy, powinno się jednak dobrze przemyśleć kwestię koloru i ewentualnych wzorów. Trzeba mieć na uwadze, że będą one zdobiły nasze paznokcie minimum przez okres dwóch tygodni. Prawdziwą sztuką jest zatem wybór paznokci, które pasują do wszystkiego.

Paznokcie, które pasują do wszystkiego

Jakie paznokcie pasują do wszystkiego?

Na nasz wizerunek składa się szereg elementów. Każdy z nas ma inny, typowy dla siebie wizerunek, co przede wszystkim wynika z indywidualnego gustu, upodobań. W związku z tym, paznokcie, które pasują do wszystkiego dla każdego z nas będą nieco inne. Inne kolory i wzory będą pasować młodym dziewczynom zafascynowanym subkulturą metalu czy też hip-hopu, inne dojrzałym bizneswomen stawiającym na klasyczną elegancję. Poza tym, jednym z czynników, jakie wpływają na nasz ostateczny wybór co do stylizacji paznokci, a zwłaszcza kolorystyki niewątpliwie jest pora roku i pogoda. Wiosną i latem chętniej wybieramy jasne, pastelowe, a także żywe kolory, które to bardziej pasują do naszego wakacyjnego, kolorowego imidżu, zaś jesienią i zimą bliżej nam do ciemnych, głębokich odcieni.

Jakie kolory sprawiają, że paznokcie pasują do wszystkiego?

Nie da się ukryć, że paznokcie, które pasują do wszystkiego, dla każdego z nas będą nieco inne. Jeśli jednak chcielibyśmy wprowadzić w tym temacie pewną generalizację, trzeba przyznać, że do paznokci, które raczej bez trudu odnajdują się w większości stylizacji zaliczamy te, w kolorze écru lub beżu, głębokiej, karmazynowej czerwieni, a także w różnych odcieniach szarości. Są to zdecydowanie najbardziej uniwersalne barwy, które dość swobodnie możemy zestawiać z pozostałymi kolorami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]